هرگاه به یک ساختمان بلند نگاه می کنید، بدانید که احتمالاً یک تاور کرین مسئول ساخت آن بوده است اکثرا تاور کرین ها به ساخت سازه های بلند و جابجایی کالاها و مواد سنگین مورد استفاده قرار می گیرند. با اینحال اگر پروژه ساخت و ساز شما در مدت زمان محدودی است خرید تاور کرین نه تنها برای شما گران تمام می شود بلکه غیر ممکن است  به این ترتیب اجاره جرثقیل راه حل مناسبی برای حل این مشکل است

در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا هرچیزی که باید درباره اجاره تاور کرین در غرب تهران بدانید را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

همچنین پیشنهاد می کنیم که مقاله مربوط به صدور سرتیفیکیت تاور کرین و اسانسور کارگاهی را نیز به هیچ وجه از دست ندهید.

تاور کرین چیست؟

قبل از هرچیزی بهتر است بدانید که اصلا تاور کرین چیست و چه کاربردی دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که به طور کلی تاور کرین ها که اسم دیگر آن ها جرثقیل برجی است، همان اهرم های تعادلی جدید می باشند. از جرثقیل ها برای ساخت برج ها، آپارتمان ها، ساختمان های بلند و… استفاده می شود. قطعاتی که در تولید تاور کرین ها به کار می روند شبیه به قطعات مورد استفاده در همان اهرم های معمولی هستند؛ اما باید بدانید که پایه تاور کرین ها بر خلاف اهرم ها در بتن قرار می گیرند. برای اجاره تاور کرین در غرب تهران باید به نکاتی توجه کنید که در ادامه با آن ها آشنا می شوید.

مطلب پیشنهادی:  خرید و فروش تاور کرین

همچنین پیشنهاد می کنیم که مقاله مربوط به مراحل نصب تاور کرین خود نصب شونده را نیز بخوانید.

اجاره تاور کرین در غرب تهران

ظرفیت تحمل وزن و ارتفاع تاور کرین ها تا چه اندازه است؟

حالا که به طور کامل متوجه شدید که تاور کرین چیست و چه کاربردی دارد، بهتر است شما را با انواع خدمات تاور کرین ها با ظرفیت تحمل وزن های مختلف نیز آشنا کنیم. همانطور که متوجه شدید، تاور کرین ها در ظرفیت تحمل وزن های مختلفی وجود دارند که هر کدام مناسب ارتفاعات خاصی هستند. حداکثر ارتفاعی که تاور کرین ها می توانند داشته باشند، 256 متر می باشد که می توان گفت به اندازه ساخت یک برج 85 طبقه ارتفاع دارد. در ضمن تحمل وزن تاور کرین ها حداکثر 20 تن می باشد. شما برای اجاره تاور کرین در غرب تهران باید حتما به ظرفیت تحمل وزن تاور کرین مورد نظر خود توجه کنید تا در ارتفاعات به مشکل نخورید. در ضمن اگر قصد اجاره تاور کرین در غرب تهران را دارید، در ادامه با ما همراه باشید.

همچنین پیشنهاد می کنیم که مقاله مربوط به برترین برند آسانسور کارگاهی در دنیا را نیز مطالعه نمایید.

تاور کرین با ظرفیت تحمل وزن 4 تن

معمولا خرید و اجاره تاور کرین در غرب تهران با ظرفیت تحمل وزن 4 تن برای استفاده در پروژه هایی انجام می شود که از 17 تا 60 متر ارتفاع دارند.

شاید مطالعه‌ این مقاله نیز برای شما مفید باشد: وینچ تاورکرین چیست؟

تاور کرین با ظرفیت تحمل وزن 8 تن

افرادی که پروژه های با ارتفاع 20 تا 60 متر دارند، باید به نصب و اجاره تاور کرین غرب تهران با ظرفیت تحمل وزن 8 تن بپردازند.

مطلب پیشنهادی:  تاور کرین متحرک

شاید مطالعه این مقاله نیز برای شما کاربردی باشد: چک لیست ایمنی آسانسور کارگاهی چیست؟

تاور کرین با ظرفیت تحمل وزن 10 تن

تاور کرین هایی که دارای توانایی بلند کردن وزن 8 الی 10 تن می باشند، مناسب پروژه هایی در ارتفاع 40 تا 100 متر هستند. نصب و اجاره تاور کرین در غرب تهران با ظرفیت 10 تن باید با توجه به ارتفاع پروژه انجام شود.

شاید مطالعه‌ این مقاله نیز برای شما مفید باشد: آسانسور کارگاهی الیماک چیست؟

تاور کرین با ظرفیت تحمل وزن 12 تن به بالا

تاوركرين هایی که دارای ظرفیت تحمل وزن بيش از 12 تن برای پروژه هایی با ارتفاع 40 تا 160 متر مورد استفاده قرار می گیرند.

شاید مطالعه این مقاله نیز برای شما جالب باشد: تاور کرین چگونه کار می کند؟

e5

هزینه اجاره تاور کرین در غرب تهران

همانطور که می دانید، هزینه خرید و فروش تاور کرین چیزی در حدود 90 میلیون تومان به بالا است. گزینه جایگزین خرید تاور کرین، اجاره ی تاور کرین در غرب تهران است. اجاره ی تاور کرین ها به صورت ماهیانه دریافت می شود و هر چه زمان اجاره تاور کرین طولانی تر باشد، امکان کاهش هزینه اجاره تاور کرین نیز بالاتر می رود. مثلا هزینه اجاره تاور کرین در غرب تهران با ظرفیت تحمل وزن 3 تن چیزی در حدود 15 تا 20 میلیون تومان است.

بیشتر بدانید: افزایش ارتفاع تاورکرین چگونه انجام می شود؟

نصب و اجاره تاور کرین در غرب تهران

اگر به دنبال شرکت معتبری برای اجاره تاور کرین در غرب تهران می گردید، اوج تاور کرین در خدمت شماست. شرکت اوج تاور کرین به فروش و اجاره تاور کرین در غرب تهران می پردازد. در ضمن اوج تاور کرین به فروش و اجاره آسانسور کارگاهی نیز می پردازد.

مطلب پیشنهادی:  تاور کرین پتن چیست؟

بیشتر بخوانید: کاهش ارتفاع تاورکرین چگونه انجام می شود؟

نصب و اجاره تاور کرین در غرب تهران

جمع بندی

ما در این مقاله از وب سایت اوج تاور کرین، تمام سعی خود را کردیم که به پاسخ پرسش تاور کرین چیست بپردازیم و همچنین بهترین و دقیق ترین اطلاعات موجود درباره اجاره تاور کرین در غرب تهران را به شما عزیزان و همراهان گرامی ارائه دهیم. در ضمن بهتر است بدانید که شرکت اوج تاور کرین فقط تاور کرین اجاره نمی دهد، بلکه شما می توانید به خرید و اجاره آسانسور کارگاهی نیز از شرکت اوج تاور کرین بپردازید. در صورتی که به اطلاعات بیشتری درباره تاور کرین غرب تهران نیاز دارید و یا ابهامات و سوالاتی دارید که پاسخ آن ها را در این مطلب پیدا نکرده اید، می توانید دیگر مقاله های وب سایت اوج تاور کرین مثل فونداسیون تاور کرین را مطالعه نمایید. همچنین برای اطلاع از هزینه دقیق اجاره تاور کرین ، می توانید به وب سایت اوج تاور کرین مراجعه کرده و با شماره های موجود در وب سایت تماس حاصل فرمایید و سپس از مشاوران و کارشناسان مجرب شرکت اوج تاور کرین کمک و مشاوره بگیرید. اوج تاور کرین دارای چندین سال سابقه ی درخشان در فروش و اجاره تاور کرین در غرب تهران می باشد و شما می توانید با خیال راحت به ما اعتماد کنید.

از اینکه تا انتهای این مقاله از وب سایت اوج تاور کرین با محوریت (اجاره تاور کرین در غرب تهران) با ما همراه بودید، از شما کمال تشکر را داریم.

Rate this post