نماد سایت اوج تاور کرین

کاتالوگ تاور کرین پُتن

Potain نام تجاری جرثقیل های برج Manitowoc است. شرکت Potain در سال 1928 توسط فاستین پتن (Faustin Potain) تأسیس شد و اولین جرثقیل در سال 1933 مونتاژ شد. تاورکرین‌های پتن تاکنون در عملیات کشتی سازی، پل‌سازی، سدسازی، ایستگاه‌های برق و ساخت برج‌های بلند به کار گرفته شده است. کیفیت فوق‌العاده تاور کرین پتن فرانسه، موجب شده بیش از 90درصد جرثقیل‌های برجی در کشور از محصولات این شرکت باشد.

پتن از جمله معروف ترین برندهای تاور کرین در ایران است که در سال 1380 به شرکت بزرگ Manitowoc ملحق شد.

تاورکرین پتن ساخت کشور فرانسه است و در بین محصولات مشابه هم از نظر کیفیت و هم از نظر مونتاژ عملکرد بهتری دارد و از نظر طراحی نیز در بهترین حالت ممکن قرار داشته و زیبایی بی نظیری را داراست. جرثقیل های برجی پتن در سراسر جهان به دلیل ظرفیت بالابری، قابلیت اطمینان و طراحی خلاقانه خود شناخته شده اند. پوتین بیش از 60 نوع جرثقیل برجی مناسب برای مکان ها و مشاغل مختلف تولید کرده است: جرثقیل های کششی با ظرفیت بالا برای کارهای زیر ساختی، جرثقیل های بازویی که آسمان خراش های فوق العاده می سازند و جرثقیل های خود نصب Hup که محیط شهری ما را تغییر می دهند. استفاده آسان، حمل و نقل کارآمد و زمان نصب سریع یکی از دلایل محبوبیت جرثقیل های برجی پتن برای ساخت و ساز مسکونی است.

پتن تولید کننده طیف گسترده ای از محصولات است که برای پروژه های مختلف طراحی شده و از طریق شبکه فروش Manitowoc در سراسر جهان به فروش می رسد.

انواع تاور کرین پتن (Potain) تولید سه خانواده از جرثقیل برجی است:

1. کوچکترین جرثقیل های Potain تاور کرین خود مونتاژ هستند،که محدوده ی ظرفیت آنها 1 تن به حدود 8 تن می رسد

2. بلندترین و بزرگترین جرثقیل های Potain تاور کرین های slewing cranes هستند، که محدوده ی ظرفیت آنها از 8 تن تا 64 تن می رسد

3. برای پروژه های بزرگ تا ظرفیت 160 تن به صورت سفارشی طراحی شده اند.
نوآوری های این شرکت شامل چشم انداز و محل کابین، سیستم کنترل گفت و گوی بی سیم و سیستم LLC بالابر می باشد.

کاتالوگ تاور کرین

ویژگی های تاور کرین پتن

پتن رهبر جهانی در جرثقیل های برجی است و جرثقیل هایی با قابلیت اطمینان بالا و طراحی های نوآورانه تولید می کند. جرثقیل های پتن، سریع و چابک بوده و به دلیل سهولت استفاده جرثقیل های خود مونتاژ به ویژه برای سایت های ساخت و ساز کوچک مناسب هستند. جرثقیل های خود مونتاژ پتن دارای طیف گسترده ای از جمله Hup، Hup M، Igo، Igo M و Igo T می باشند.

با جرثقیل برجی خود مونتاژ پتن بار را جا به جا کنید و زمان ساخت را تا 50 درصد کاهش دهید. راه‌اندازی سریع، دسترسی گسترده و کنترل از راه دور، آنها را به جایگزینی هوشمند برای لیفتراک‌ها، تله هندلر ها و جرثقیل‌ های کامیون تبدیل کرده است.

کاتالوگ تاور کرین و آسانسور کارگاهی

جهت انتخاب نوع تاورکرین موردنیاز خود کاتالوگ تاور کرین مربوطه را به طور کامل مطالعه نمایید. کاتالوگ تاور کرین و بالابر به شما این امکان را می دهد که درباره خصوصیات و همچنین ویژگی های تاور کرین ها بیشتر بدانید. از این رو دانلود کاتالوگ تاور کرین و مطالعه آن قبل از خرید تاور کرین یا حتی اجاره تاور کرین امری ضروری می باشد. ما در سایت اوج تاور کرین کاتالوگ تاور کرین و آسانسور کارگاهی را برای شما همراهان عزیز آماده کرده ایم. همچنین اگر مایل به اجاره تاور کرین پتن هستید کارشناسان اوج تاور کرین در کوتاه ترین زمان ممکن آن را برای شما مونتاژ خواهند کرد.

برخی از پروژه های انجام شده در اوج تاورکرین

 

کاتالوگ

تاور کرین پتن

643E

 

کاتالوگ

تاور کرین پتن

643C

 

کاتالوگ

تاور کرین پتن

643B

 

کاتالوگ

تاور کرین پتن

643A

 

کاتالوگ

تاور کرین پتن

643J

 

کاتالوگ

تاور کرین پتن

646G

 

کاتالوگ

تاور کرین پتن

764B

 

کاتالوگ

تاور کرین پتن

646H

 

کاتالوگ

تاور کرین پتن

 744CS-10T

 

کاتالوگ

تاور کرین پتن

MC-265

 

کاتالوگ

تاور کرین پتن

MC_235C

 

کاتالوگ

تاور کرین پتن

MC-465

 

کاتالوگ

تاور کرین پتن

E2_23B

 

کاتالوگ

تاور کرین پتن

427D

 

کاتالوگ

تاور کرین پتن

427E

 

کاتالوگ

تاور کرین پتن

427M

 

کاتالوگ

تاور کرین پتن

428G

 
5/5 - (2 امتیاز)
خروج از نسخه موبایل