صدور گواهینامه تاورکرین آلیماک

صدور گواهینامه تاورکرین آلیماک

صدور گواهینامه تاورکرین آلیماک موضوعی است که قصد داریم در این نوشته مورد بررسی قرار دهیم. از آن جایی که در زمان استفاده از تاور کرین یکی از مهم ترین مواردی که باید مورد توجه قرار دهید دریافت گواهی سلامت تاورکرین است در این نوشته می خواهیم به طور کامل به سوال صدور گواهینامه تاورکرین آلیماک چیست؟ پاسخ دهیم. بنابراین در صورتی که شما هم نیاز به اطلاعاتی در مورد صدور گواهینامه سلامت تاور کرین و آسانسور کارگاهی آلیماک دارید، پیشنهاد می کنیم این نوشته را تا انتها مطالعه نمایید.

برای درخواست  صدور گواهینامه تاورکرین آلیماک ایران می توانید از خدمات ارائه شده توسط مجموعه تخصصی اوج تاور کرین استفاده کنید. کارشناسان این مجموعه درخواست شما را در اسرع وقت مورد بررسی قرار داده و هماهنگی های لازم را در این زمینه با شما انجام خواهند داد.

صدور گواهینامه تاورکرین آلیماک چیست؟

تاور کرین همان جرثقیل ساختمانی است که در اغلب عملیات عمرانی و ساخت و سازها خصوصا ساخت آسمان خراش ها و برج ها، صنایع گوناگون مانند پل سازی، سیلو سازی و … مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه در بلند کردن آهن آلات و سایر اجسام سنگین و تجهیزات ساختمان سازی و جابجایی این وسایل در شعاع های مختلف به شما کمک زیادی می کند. تاور کرین در انواع مختلفی طراحی و ساخته شده است. هر یک از انواع مختلف این دستگاه برای کارایی خاصی مورد استفاده قرار می گیرد و شما باید با توجه به نوع نیاز و کاربری مد نظر خود مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین نوع تاور کرین را انتخاب و تهیه نمایید.

صدور گواهینامه تاورکرین آلیماک چیست؟

حالا که متوجه شدید تاور کرین چیست؟ می خواهیم در مورد صدور گواهینامه تاورکرین آلیماک در تهران توضیحاتی را ارائه کنیم زیرا صدور گواهینامه تاورکرین یکی از مهم ترین مباحث در زمینه استفاده از این دستگاه می باشد.

مطلب پیشنهادی:  تاورکرین Tower Crane

صدور گواهینامه سلامت تاور کرین و آسانسور کارگاهی آلیماک باید با توجه به الزامات و قوانین سازمان ملی استاندارد، استاندارد OHSAS 18001، وزارت صنعت و معدن، وزارت کار و … انجام شود. همان طور که می دانید توجه به نکات ایمنی و استاندارد در کار با تاور کرین و همچنین آسانسور کارگاهی اهمیت بسیار زیادی دارد. در صورت عدم توجه به نکات ایمنی و استاندارد احتمال بروز حوادث سقوط تاور کرین بسیار زیاد خواهد شد.

صدور گواهی ایمنی و استاندارد تاور کرین آلیماک

برای دریافت گواهی سلامت تاورکرین باید دستگاه توسط متخصص و کارشناس این زمینه به طور کامل مورد بررسی قرار بگیرد. سپس کارشناس مربوطه در صورتی که هیچ اشکال و ایرادی در هیچ یک از قسمت ها و اجزای این دستگاه وجود نداشته باشد اقدام به صدور گواهی ایمنی و استاندارد تاور کرین آلیماک خواهد کرد. به این ترتیب این بررسی ها کمک زیادی به کشف مشکلات احتمالی موجود خواهد کرد و در نتیجه احتمال بروز حوادث را به مقدار زیادی کاهش می دهید و از ایجاد هزینه های سنگین نیز جلوگیری می کنید.

برای صدور گواهینامه تاورکرین آلیماک ایران، دستگاه شما باید به طور کامل و از هر نظر مورد بررسی قرار بگیرد. همواره باید به یاد داشته باشید که در فواصل شش ماهه یا یک ساله درخواست صدور گواهینامه تاورکرین آلیماک در تهران را به کارشناسان ذی ربط ارائه دهید. به این ترتیب کارشناس به محل پروژه شما خواهد آمد و بررسی های لازم را انجام می دهد. برای صدور گواهی ایمنی و استاندارد تاور کرین آلیماک تمامی بخش ها و اجزای دستگاه مورد بررسی کامل از لحاظ فنی و کارکردی قرار می گیرد و تمامی مشکلات موجود رفع خواهد شد.

قابل ذکر است که برای دریافت گواهی سلامت تاورکرین، توانایی، مهارت و دانش شما در زمینه کار با تاور کرین نیز مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین حداقل سن لازم برای دریافت این گواهی هجده سال تمام می باشد.

مطلب پیشنهادی:  وینچ تاورکرین چیست؟

صدور گواهی ایمنی و استاندارد تاور کرین آلیماک

بازرسی و گواهی سلامت آلیماک آسانسور کارگاهی

تمامی مواردی که در مورد صدور گواهینامه تاورکرین آلیماک بیان و بررسی کردیم در مورد بازرسی و گواهی سلامت آلیماک آسانسور کارگاهی Alimak نیز وجود دارد. اولین مرحله برای دریافت این گواهینامه ارائه درخواست شما برای بررسی دستگاه می باشد. در این درخواست باید به طور کامل تمامی مشخصات دستگاه مانند مارک، مدل، نوع و … را بیان کنید. سپس کارشناسان بر اساس درخواست شما به انجام تمامی بررسی های لازم پرداخته و ایمنی و کارکرد دستگاه شما را به طور کامل مورد بررسی قرار می دهند.

متخصصان تیم اوج تاور کرین در کمترین زمان ممکن و با هزینه ای مناسب به بررسی دستگاه شما می پردازند و در صورت عدم وجود مشکل در بازرسی و گواهی سلامت آلیماک آسانسور کارگاهی، گواهی مذکور را صادر می کنند. در صورتی هم که مشکلی وجود داشته باشد باید ابتدا اشکال و ایراد موجود را بر طرف کنید.

برای صادر کردن گواهی سلامت تاور کرین و همچنین بازرسی و گواهی سلامت آلیماک آسانسور کارگاهی Alimak تمامی موارد زیر به طور حرفه ای و تخصصی مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

 • عملکرد اجزا و قسمت های هیدرولیکی، ساختاری، الکتریکی و مکانیکی دستگاه مورد بررسی کامل قرار می گیرد.
 • آزمون ها و تست های استاندارد شده جهانی برای کشف ایراد و اشکال های احتمالی بر روی دستگاه انجام می شود.
 • از جمله مهم ترین بخش هایی که باید مورد بررسی دقیق قرار بگیرند عبارتند از سیستم های کنترلی، اضطراری و ایمنی، سیستم های ترمز و …
 • علاوه بر تمام این ها کارشناسان باید اطمینان یابند که تمامی دستورالعمل های ایمنی و اجرایی به طور دقیق و کامل انجام می شوند.
 • عملكرد بازوی متعادل کننده جرتقيل کاملا مورد بررسی قرار می گیرد.
 • تست تحمل بار تاور کرین با توجه به جدول بار آن انجام می شود.
 • و ….
مطلب پیشنهادی:  اجاره تاور کرین در کرج با بهترین قیمت

صدور گواهینامه تاورکرین آلیماک ایران

جمع بندی

در این نوشته با ارائه اطلاعات کاملی در مورد بازرسی و گواهی سلامت آلیماک آسانسور کارگاهی، صدور گواهینامه تاورکرین آلیماک در تهران و … به سوال صدور گواهینامه تاورکرین آلیماک چیست؟ پاسخ دادیم.

همان طور که توضیح دادیم صدور گواهینامه سلامت تاور کرین و آسانسور کارگاهی آلیماک برای کار با این دستگاه های کاربردی اهمیت بسیار زیادی دارد و کاملا ضروری می باشد. برای دریافت این گواهینامه باید ابتدا درخواست خود را برای بررسی دستگاه خود ارائه دهید. سپس کارشناسی به بررسی تمامی قسمت ها و کارکرد دستگاه شما با توجه به استانداردهای جهانی لازم می پردازد. در صورتی که هیچ مغایرت و مشکلی وجود نداشته باشد، صدور گواهینامه تاورکرین آلیماک ایران برای شما انجام می شود.

برخی از مهم ترین تست ها و آزمون هایی که برای صدور گواهینامه تاورکرین آلیماک انجام می شوند عبارتند از :

 • تست کنترل بازوی حمال، کابل های مهار، تقویت و …
 • تست عملكرد بازوی متعادل کننده
 • تست ایمنی پله ها، پاگردها، نرده ها
 • تست سیستم های هشدار دهنده، وزنه های تعادل، کمربند های ارتفاعی و …
 • بررسی چرخ دنده های حرکت دورانی و قائم
 • بررسی کابین تاوركرين
 • تست عملکرد اهرم های کنترلی و قطع کن های اضطراری
 • و …

مجموعه تخصصی اوج تاور کرین علاوه بر این که در زمینه ساخت و فروش انواع آسانسور کارگاهی و تاور کرین فعالیت می کند خدمات متنوع و متعددی را نیز در زمینه خرید و فروش تاور کرین، نصب آسانسور کارگاهی، نصب و راه اندازی تاورکرین، بازرسی و گواهی سلامت آلیماک آسانسور کارگاهی Alimak، صدور گواهینامه تاورکرین آلیماک و … ارائه می دهد. برای بهره مندی از این خدمات می توانید سفارش خود را در سایت اوج تاور کرین ثبت نمایید تا کارشناسان این مجموعه در اسرع وقت درخواست شما را مورد بررسی قرار دهند.

4/5 - (1 امتیاز)
1 پاسخ
 1. صدرا اکرمی
  صدرا اکرمی گفته:

  سلام وقت بخیر
  یه سوال داشتم ما اکثر مواقع برای پروژه هامون تاورکرین اجاره میکنیم، موقع اجاره باید گواهی ایمنی و استاندارد تاور کرین رو باید از اجاره دهنده بگیریم؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *