قطعات آسانسور کارگاهی در تهران

در پروژه‌های بزرگ برای ساخت‌وساز، آسانسورهای کارگاهی جزو مهم‌ترین و البته ضروری‌ترین بخش‌های این عملیات است. آسانسور کارگاهی در کار ساخت‌وساز ساختمان به‌عنوان قلب تپنده کار شناخته می‌شود. وجود آسانسور در عملیات ساخت‌وساز برای سرعت بخشیدن کار و جابه‌جایی مصالح و ایمنی کارگران و کارفرمایان است. در کار ساخت‌وساز، اطلاع از قطعات آسانسور در زمان خرید قطعات آسانسور کارگاهی بسیار ضروری و کاربردی است. مشتریان و کارفرمایان بعد از اطلاع از لیست قیمت فروش قطعات آسانسور کارگاهی برای خرید قطعات آسانسور کارگاهی می‌توانند آن را به بهترین قیمت و بالاترین کیفیت خریداری کنند.

تعریف آسانسورهای کارگاهی

لازم است بدانیم آسانسور کارگاهی چیست؟ آسانسور کارگاهی ماشینی است که برای جابه‌جایی افراد و مصالح در محل‌های ارتفاع بالا به کار می‌رود و در دو نوع تک‌کابین و دو کابین ساخته می‌شود. نوع اول برای جابه‌جایی افراد به کار می‌رود نوع دوم این آسانسور برای جابه‌جایی مصالح است هر دوی این آسانسورها دارای دو مکانیسم جدا از هم برای جلوگیری از سقوط است. بیشتر حوادث آسانسور کارگاهی به دلیل اینکه قطعات آسانسور به طور منظم بازرسی و نگهداری نشده‌اند اتفاق می‌افتد. خرابی آسانسور کارگاهی منجر به صدمات افراد یا مرگ آنها می‌شود. برای این که حوادثی در کار ساختمانی پیش نیاید، قبل از راه‌اندازی تمام قطعات آسانسور کارگاهی باید توسط فردی ذی‌صلاح بررسی و معاینه شود.

مطلب پیشنهادی:  صدور سرتیفیکیت تاور کرین و اسانسور کارگاهی آلیماک

قطعات آسانسور کارگاهی با قیمت

اهمیت خرید قطعات آسانسور کارگاهی

برای راه‌اندازی انواع آسانسور نیاز به قطعات جانبی بسیاری است این قطعات مناسب با نوع آسانسور متفاوت است مهم‌ترین قسمت‌های آسانسور کارگاهی قطعات مکانیکی آن آسانسور است.

مهم‌ترین قطعات آسانسور کارگاهی سیم‌بکسل‌ها، موتورها و حتی پیچ‌ها هستند. بعضی از قطعات تقلبی و یا کم‌کیفیت قطعات آسانسور در بازار سبب کاهش ایمنی و راندمان آسانسورها شده است. بیشتر افراد برای خرید قطعات بی‌کیفیت را انتخاب می‌کنند و از تهیه قطعات اورجینال غافل می‌شوند. اگر برای خرید قطعات آسانسور کارگاهی از یک شرکت معتبر اقدام به خرید و نصب آن کنید می‌توانید از کیفیت قطعات آسانسور کارگاهی خود اطمینان داشته باشید. باید برای خرید قطعات آسانسور کارگاهی از کیفیت و اصلی بودن تمامی قطعات مطمئن شوید. تا علاوه بر کاهش هزینه، ایمنی و آسایش را هنگام استفاده از آسانسور بالا ببرید.

خرید آنلاین قطعات آسانسور کارگاهی

قیمت فروش قطعات آسانسور کارگاهی

قیمت فروش قطعات آسانسورهای کارگاهی با توجه به جنس و برندی که دارند کاملاً با هم فرق دارند. بعضی از قطعات آسانسور کارگاهی که وارداتی هستند به‌خاطر هزینه‌های گمرکی قیمت بالاتری نسبت به قطعات آسانسور کارگاهی تولید داخل ایران دارند. قطعات آسانسورهای کارگاهی از جنس‌های مختلفی هستند. طبیعتا جنس مرغوب‌تر قطعات آسانسور کارگاهی قیمت بالاتری دارد و بدیهی است که خرید قطعات آسانسور کارگاهی با جنس مرغوب قیمت بالاتری دارند، ولی ایمنی آسانسور کارگاهی را چندبرابر می‌کنند و در واقع عمر بیشتری می‌کند پس باید گفت هرچه جنس قطعات آسانسور کارگاهی مرغوب‌تر باشد، خرید آن صرفه اقتصادی بیشتری برای کارفرما دارد.

نکات ایمنی قطعات آسانسور کارگاهی

قطعات آسانسور کارگاهی در کارایی و عملکرد آسانسورها اهمیت بسیار بالایی دارند، برای همین برای بررسی قطعات آسانسور کارگاهی باید فرد، باتجربه و دارای دانش عملی و نظری بالایی باشد تا بتواند تمامی عیب‌ها و نواقص را تشخیص دهد و دررابطه‌با ایمنی ارزیابی آسانسور تضمین کند. تمامی قطعات آسانسور کارگاهی برای تشخیص و رفع هرگونه خرابی باید بررسی و معاینه کامل شود.

مطلب پیشنهادی:  خرید آسانسور کارگاهی آلیماک

شرایط فروش انواع قطعات آسانسور کارگاهی

شرایط فروش قطعات آسانسور کارگاهی با تنوعی که در برند قطعات آسانسور کارگاهی وجود دارد متفاوت است. این قطعات در برند ایرانی و خارجی در بازار به فروش می‌روند. امروزه برندهای خارجی کیفیت بالایی در اجناس خود دارند و خریداران بیشتری نیز طالب این برند هستند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی قطعاً آسانسور کارگاهی داخلی با قطعات خارجی از نظر کیفیت و قیمت در رقابت هستند. میزان گارانتی این قطعات باتوجه‌به شرکت سازنده قطعات آسانسور کارگاهی با یکدیگر متفاوت هستند. هنگام خرید قطعات حساس آسانسور کارگاهی که برای امنیت آسانسور اهمیت بالایی دارند باید به گارانتی آن توجه کنید. محصولات با گارانتی بالاتر اصولاً جنس باکیفیت‌تری دارند. زمانی که قطعات آسانسور کارگاهی باکیفیت باشد با آزمایش‌هایی بر روی آسانسور به‌منظور کنترل کارکرد و امنیت باعث ازکارافتادن قطعه نمی‌شود.

شرکت قطعات آسانسور

نمایندگی فروش قطعات آسانسور کارگاهی

برای پیداکردن یک نمایندگی فروش قطعات آسانسور کارگاهی باید شرایط مختلفی را بررسی کنید. اولین نکته پیداکردن یک شرکت معتبر برای فروش قطعات آسانسور کارگاهی است. نمایندگی فروش قطعات آسانسور کارگاهی باید قطعات باکیفیت و استاندارد را تولید و طراحی کند. زیرا کیفیت قطعات آسانسور کارگاهی در نوع حرکت و راندمان آسانسور نقش بسیار مهمی دارد. مزایای دیگر یک نمایندگی فروش قطعات آسانسور کارگاهی میزان سابقه، پروژه‌های انجام شده، عضویت در اتحادیه‌های صنعت آسانسور و … است این نکات مهم‌ترین قسمت در زمان انتخاب نمایندگی معتبر قطعات آسانسور کارگاهی است.

بهترین نمایندگی قطعات آسانسور کارگاهی

نمایندگی قطعات آسانسور در تهران باید قطعات آسانسور کارگاهی را همراه با بالاترین و بهترین کیفیت به فروش برساند. لازم است تا شناخت خوبی از انواع قطعات آسانسور کارگاهی داشته باشیم. تا در زمان خرید و یا در صورت نیاز باید چه قطعه‌ای را با چه ویژگی خریداری کنیم. برخی از مدل‌ها و قطعات تقلبی هم ممکن است در بازار باشند، در صورت تهیه آنان با مشکلات مختلفی روبرو می‌شویم.

مطلب پیشنهادی:  آسانسور کارگاهی الیماک چیست؟

خرید اینترنتی قطعات آسانسور کارگاهی

ویژگی‌های نمایندگی معتبر فروش قطعات آسانسور

برای پیداکردن مرکز فروش قطعات آسانسور کارگاهی فاکتورهای متنوعی وجود دارد. با بررسی هر یک از این فاکتورها شرکت مدنظر خود را برای خرید انواع قطعات پیدا می‌کنیم. چرا که اهمیت به قطعات جانبی، در راه‌اندازی سیستم بالابرها بسیار مهم و حیاتی است. بعضی از افراد در شناخت قطعات آسانسور کارگاهی و قسمت‌های دیگر آسانسور مهارت لازم را دارند.

مراکز فروش قطعات آسانسور

با افزایش استفاده صنعت آسانسور در کشور ایران بسیاری از شرکت‌ها با نمایندگی شرکت‌های تولیدکننده قطعات آسانسور کارگاهی و لوازم آسانسور را با کیفیت‌های مختلف برای فروش عرضه می‌نمایند. بسیاری از نمایندگی‌ها دارای مجوز رسمی و نماد اعتماد الکترونیک بوده و معتبر هستند. با مراجعه کردن به این مراکز فروش برای تهیه قطعات آسانسور نگران تقلبی بودن قطعات نباشید.

5/5 - (1 امتیاز)
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *