تعمیر آسانسور کارگاهی

تعمیر آسانسور کارگاهی
تعمیر آسانسور کارگاهی به دلیل استفاده از آسانسور ها برای حمل مصالح و نفرات در برج های بلند، امر حائز اهمیتی است. لذا بهره گیری از تعمیرکاران متخصص و مجرب باعث کاهش هزینه های مرتبط با حمل و نقل و تلفات جانی می شود و به منظور برقراری ایمنی استفاده کنندگان، کارشناس باید تمامی موارد موجود در چک لیست ایمنی آسانسور کارگاهی را بررسی کند. یکی از موارد آن سیستم ترمز اضطراری اسانسور کارگاهی است که موجب می شود تا آسانسور به طور ناگهانی به سمت پایین سقوط نکند و کابین درحین پایین رفتن متوقف شود. قبل از اینکه به طور کامل به بحث تعمیر آسانسورهای کارگاهی و تاور کرین بپردازیم بهتر است به طور مختصر به سوالات زیر پاسخ دهیم.

سوالات متدوال در خصوص آسانسور کارگاهی و تاور کرین

آسانسور کارگاهی چیست؟ آسانسور کارگاهی یکی از مهم‌ترین سازه‌ها برای سرعت بخشیدن به روند فعالیت‌های ساختمانی است و در ساختن مراکز تجاری، اداری و تفریحی و آپارتمان‌ها و… استفاده می شود. انواع آسانسور کارگاهی کدامند؟ آسانسور و بالابرهای کارگاهی با توجه به کاربرد آن به دو دسته آسانسور کارگاهی ثابت و متحرک تقسیم بندی می‌شود. تاور کرین چیست؟ تاور کرین جرثقیلی است که برای جابجایی تجهیزات ساختمانی سنگین استفاده می شود که یکی از اصلی ترین تجهیزات در زمینه ساخت و ساز محسوب می شود. وینچ تاورکرین چیست؟ قطعه ای که در صنعت زیاد استفاده می شود و با فرایند سیم و قرقره عمل می کند وینچ تاورکرین نام دارد. آسانسور کارگاهی آلیماک چیست؟ آلیماک از سابقه دارترین برندها در حوزه ساخت آسانسورهای کارگاهی است از مزایای خرید آسانسور کارگاهی آلیماک، کیفیت بالای آن در قیاس با سایر دستگاه ها است و از ویژگی های آن، سرعت بالا، طراحی کابین با ابعاد بزرگ، وجود حفاظ هم برای آسانسور ثابت و هم متحرک و وجود گیربکس های مجهز به استقامت در برابر شوک‌های الکتریکی قوی می باشد.
مطلب پیشنهادی:  خرید آسانسور کارگاهی gjj با قیمت مناسب
خدمات تعمیر و سرویس انواع مدل های تاور کرین

خدمات و تعمیر و سرویس انواع مدل های تاور کرین

تاور کرین ها دارای ایمنی بالایی هستند و اگر در زمان های مشخص مورد بازرسی قرار گیرند و قطعات معیوب تعمیر شوند، ایمنی دستگاه دائمی و بیشتر می شود. تعمیرات تاور کرین بستگی به نوع و مدل و همچنین ولتاژ دستگاه دارد.

خدمات بازرسی و نگهداری تاور کرین

به منظور افزایش ایمنی و طول عمر دستگاه، باید به صورت دوره ای و قبل از شروع هر پروژه در خدمات بازرسی قطعات تاورکرین بررسی شوند. از مواردی که باید در این خدمات مورد توجه قرار گیرد، هزینه و قیمت تعمیر تاور کرین است. برای تعمیر و نگهداری تاور کرین باید قطعات آن طی دوره های معینی عیب یابی شود. برای اینکه دستگاه عملکرد درستی داشته باشد، اقدامات اصلاحی باید به موقع انجام شود. هزینه تعمیرات و سرویس و نگهداری تاور کرین ممکن است مقداری بالا باشد اما لازم و ضروری است. بازرسی و سرویس و نگهداری تاور کرین به انواع مدل های تاورکرین بستگی دارد. در واقع تعمیر، سرویس و نگهداری تاور کرین به برنامه ریزی مناسب و کاربرد روشهای مخصوصی احتیاج دارد.

هزینه اورهال و تعمیر و نگهداری

هر وسیله ای نیاز به تعمیرات دقیقی دارد که به آن اورهال کردن می گویند. از آنجایی که تاور کرین ها مدت زیادی مشغول به کارند به بازرسی های کامل نیاز دارند. برای هزینه اورهال و تعمیر و نگهداری تاور کرین به عنوان کاری تخصصی، باید به مراکز معتبر مربوط به تاورکرین ها و خدمات مراجعه کرد. میتوان با تقبل هزینه اورهال و تعمیر و نگهداری تاورکرین طول عمر مفید دستگاه را افزایش داد. صدور سرتیفیکیت تاور کرین و اسانسور کارگاهی به چه معناست؟ ایمنی تاور کرین ها بر عهده مسئول ایمنی و بهداشت پروژه می باشد و برای صدور گواهینامه تاور کرین که برای شش ماه و یا یک سال صادر می شود، باید بدانیم که این گواهی به معنی عدم نگهداری و مراقبت از تاور کرین نیست بلکه نظارت های دقیق روی تاور کرین همیشه باید انجام شود.
مطلب پیشنهادی:  صدور سرتیفیکیت تاور کرین و اسانسور کارگاهی آلیماک
هزینه اورهال و تعمیر و نگهداری تاور کرین

تعمیر و نگهداری تاور کرین

تعمیر و نگهداری تاور کرین از دغدغه های بسیاری از پیمانکاران و مسئولین پروژه است. در صورتی که وسیله شما دچار مشکل شده باشد، به بهترین و درست ترین شکل تعمیر و سرویس می گردد. منظور از تناژ تاور کرین چیست؟ هرنوع تاور کرین در شرایط مخصوصی مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل می شود گفت که تناژ های مختلفی دارند. هر تناژی برای کار خاصی استفاده می شود. هر یک از اجزای تاور کرین بر ظرفیت بالابری آن تأثیر می گذارد. به عبارت دیگر براساس تناژ تاورکرین ظرفیت این وسیله مشخص می شود. پس زمانی که قصد انتخاب تاور کرین با کارکرد مورد نظر خود را دارید لازم است در ارتباط با تناژ تاورکرین تحقیق نمایید. برای اطلاع از شرایط خرید و فروش تاور کرین به مراکز معتبر مراجعه نمایید.

نگهداری و تعمیر تاور کرین

حوادث سقوط تاورکرین به دلیل خطاهای انسانی و خطاهای مکانیکی و فیزیکی اتفاق می افتد. یکی از مباحثی که در زمان تعمیر و نگهداری تاور کرین مطرح می شود هزینه پرداختی برای تعمیرات این دستگاه است. قیمت نگهداری و تعمیر تاور کرین بستگی به عوامل مختلفی مثل میزان خرابی و آسیب دیدگی دستگاه شما و نمایندگی خدمات و سرویس انواع مدل های تاورکرین دارد. هزینه تعمیر تاور کرین

تعمیرکار تاور کرین

یکی از موارد مهم به کارگیری تعمیرکار تاور کرین حرفه ای است. در زمان استخدام تعمیرکار تاور کرین قیمت تمام شده تعمیرات و نگهداری تاور کرین هم موضوعی است که باید به آن توجه کرد. همه ی کارفرمایان قبل از به کارگیری فردی برای تعمیر و نگهداری تاور کرین باید از مواردی مثل بهترین نمایندگی ارائه دهنده خدمات و سرویس انواع مدل های تاورکرین مطلع شوند. به همین دلیل مشورت با یک گروه حرفه ای در زمینه ی تعمیرات و نگهداری تاور کرین به عنوان بالابری کاربردی از اهمیت بالایی برخوردار است.
مطلب پیشنهادی:  آسانسور و بالابرهای کارگاهی

تعمیر تاور کرین در تهران

اولین مرحله در تعمیرات تاور کرین ها پیدا کردن یک مرکز تعمیر تاور کرین مناسب می باشد. مراکز مختلفی برای تعمیر تاور کرین در تهران وجود دارد. این مراکز خدمات متفاوتی را به مشتریان ارائه می دهند. پشتیبانی مراکز تعمیر تاور کرین در تهران بسیار مناسب است و معمولا با خدمات سریع خود در زمینه تعمیرات تاور کرین ها در این زمینه فعال هستند. به عنوان نمونه مراکزی وجود دارند که به طور تخصصی برای تعمیر الکترو موتور تاور کرین، تعمیر تاور کرین برقی ، تعمیر تاورکرین بالارونده ، تعمیر تاور کرین پتن و تعمیر تاور کرین هیدرولیک فعال هستند. در تهران نمایندگی های مختلفی هستند که کلیه خدمات تاور کرین ها از قبیل نصب و راه اندازی تاور کرین را ارائه می دهند. به دلیل تکرار مراحل راه اندازی و جریانهای بالای در حال کار، آسیب زیادی به موتورها وارد میشود و تعمیر تاورکرین های قدیمی نیازمند یک نمایندگی تعمیر تاور کرین حرفه ای با  قیمت تعمیر مناسب هستید. قیمت نگهداری و تعمیر تاور کرین

جمع بندی

در این مطلب توضیحاتی درباره تعمیر و نگهداری آسانسور کارگاهی و تاور کرین و قطعات آن داده شد و اهمیت این کار به دلیل اینکه این وسیله در ارتباط با جان و مال آدمی است و برای بالا بردن ایمنی کار نیاز به بازدید های دوره ای دارد، روشن گردید. کیفیت آسانسور کارگاهی آلیماک با سایر دستگاه ها مقایسه شد و ویژگی های آن مثل سرعت بالا، طراحی کابین با ابعاد بزرگ و وجود حفاظ بازگو شد. قیمت نگهداری و تعمیر تاور کرین که بستگی به عوامل مختلفی مثل میزان آسیب دیدگی دستگاه و نمایندگی خدمات و سرویس تاورکرین دارد، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
5/5 - (1 امتیاز)
1 پاسخ
  1. aghakhani
    aghakhani گفته:

    سلام. مدتیه سرعت آسانسور نسبت به قبل کمتر شده مشکل از چی میتونه باشه؟چطور میتونم با متخصصین مجموعه شما هماهنگ کنم برای بررسی و تعمیر آسانسور کارگاهی؟؟

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *