تاور کرین Young Mao (معرفی و بررسی خصوصیات)

تاور کرین Young Mao

با خرید تاور کرین Young Mao که توانایی حمل بار و جابه جایی آن را تا ارتفاعات خیلی زیادی دارد، می توانید در هر پروژه ساخت و ساز از آن استفاده کنید و ساخت و سازه ها را آسان تر انجام دهید. در ادامه به بررسی این دستگاه معروف و کاربردی می پردازیم تا افرادی که قصد استفاده از جرثقیل را دارند بتوانند انتخاب درست و بهینه تری داشته باشند.

فردی به نام فاستین پتن در 1935 میلادی با ساعت ها سعی و تلاش اولین تاورکرین تاریخ را معرفی کرد و در مدت زمان کمی این جرثقیل طرفداران زیادی در میان پیمانکاران و کارفرما ها پیدا کرد. با ظهور تاورکرین انقلابی بزرگ در صنعت ساخت ساز رخ داد و با به کارگیری این دستگاه تمامی کار های مربوط به جابجایی بار و مصالح در پروژه های مختلف ساخت و ساز با سرعت بیشتری انجام می گیرد.

امروزه شاهد پیشرفت زیاد این صنعت هستیم و شرکت های بسیاری در سراسر جهان اقدام به تولید و فروش تاورکرین می کنند. یکی از نمونه های سرشناسی که در پروژه های زیادی قابل استفاده است تاور کرین Young Mao  می باشد.

شرکت یانگ مائو از سال 1992 در طراحی و ساخت طیف گسترده ای از تاور کرین ها، قطعات و لوازم جانبی فعالیت خود را شروع کرد، نام تجاری آن  Young Maoاست که یک برند چینی می باشد که در PRC مطرح شده است.

از این دستگاه تاور کرین Young Mao در بسیاری از پروژه های ساخت و ساز برای بلند کردن بار و مصالح ساختمانی و تجهیزات و در بسیاری از پروژه های مهم مانند: ساخت و ساز خانه ملی اپرای چین و بسیاری از ساختمان های کلیدی در بازی های المپیک و ترمینال فرودگاه بین المللی در پکن، ایستگاه راه آهن شانگ های جنوبی، پل رودخانه Changjiang، ایستگاه برق هسته ای Qinshan، پروژه LNG فوجیان و همچنین بسیاری از نقاط دیدنی در شانگ های چین ، در بازار های خارج از چین، در پروژه های مهم مانند اسکله سلطنتی در لندن انگلستان و بیمارستان دانشگاه ساحل طلایی استرالیا، پروژه شهر رویاها در ماکائو و بیمارستان سنت ژان در شهر بروژ بلژیک استفاده شده است.

خرید تاور کرین Young Mao

معرفی تاور کرین Young Mao

تاورکرین Young Mao یکی از بزرگ ترین و مشهور ترین برند های جرثقیل برجی در جهان به شمار می رود که بازار را به دست خود گرفته است. شرکت  Young Maoمحصولاتش را با دقت بسیار و با توجه به استانداردهای روز دنیا تولید می کند.

مطلب پیشنهادی:  تاورکرین جاده ای چیست و چه کاربردی دارد؟  

 

تاورکرین Young Mao در حال حاضر در سراسر جهان معروف است و در prc آن را با نام تجاری چینی (中国 驰名 商标) به رسمیت می شناسند. این شرکت توانایی ساخت انواع جرثقیل های برجی در تناژ و طرح های مختلف را دارد و محصولات این شرکت از تاور کرین چهار تن شروع می شود و تا تاورکرین صد تنی ادامه دارد. همانطور که ذکر کردیم تاور کرین در بسیاری از سازه ها و پروژه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و تمامی نیاز های کارفرما و مدیران پروژه را به خوبی برطرف می کند.

تاریخچه و معرفی تاورکرین Young Mao

در سال 1992 میلادی بود که شرکت Young Mao اقدام به طراحی و ساخت تاورکرین کرد. طولی نکشید که محبوب بسیاری از کارفرما ها قرار گرفت. این شرکت علاوه بر تولید تاور کرین اقدام به تولید لوازم و قطعات تاور کرین نیز می کند. تمامی محصولاتی که در این شرکت طراحی و تولید می شوند به کشور های مختلفی صادر می شوند و آمار نشان می دهد که بیش از هفتاد کشور در سراسر جهان از تاور کرین  Young Maoدر پروژه ها و سازه های ساختمانی خود استفاده می کنند.

تاریخچه و معرفی تاورکرین Young Mao

مزیت های استفاده از تاور کرین Young Mao

زمانی که شما در پروژه های خود از دستگاه تاورکرین استفاده می کنید علاوه بر ویژگی هایی کاربردی، مزیت های بسیاری را به همراه دارد، که مهم ترین مزیت های این جرثقیل برجی عبارت هستند از:

  • نصب و راه اندازی سریع آن
  • در دسترس بودن تجهیزات و قیمت قطعات مقرون به صرفه
  • هزینه نگهداری پایین
  • کار با این دستگاه بسیار راحت است و پیچیدگی خاصی ندارد
  • به کارگیری آن در پروژه های ساختمانی و بنا های مختلف
  • قابل تعمیر بودن این دستگاه در کمترین زمان ممکن

خرید و قیمت تاور کرین Young Mao

قیمت تاور کرین Young Mao به عوامل مختلفی بستگی دارد و این دستگاه ها قیمت یکسانی ندارند. مثلا وزن تاور کرین، مدل ساخت، قابلیت دستگاه و شرکت تولید کننده آن از موارد بسیار مهم هستند که در قیمت تاور کرین Young Mao تاثیر گذار می باشند.

لازم به ذکر است که تقاضای بسیار خوبی برای اجاره تاورکرین، خرید تاور کرین و تعمیر تاورکرین وجود دارد. از این رو افراد کلاه بردار و غیر متخصص در این زمینه ورود کردند که به دنبال منافع شخصی خود هستند. دقت داشته باشید که از شرکت ها و کمپانی های معتبر و شناخته شده که در این صنعت فعالیت دارند اقدام به دریافت خدمات تاورکرین نمایید تا با پشتیبانی آنلاین و قوی به خوبی شما را راهنمایی کرده و مشکلی برای شما پیش نیاید.

مطلب پیشنهادی:  مونتاژ و دمونتاژ تاورکرین

خرید تاور کرین Young Mao

تاور کرین Young Mao چگونه کار می کند؟

تاور کرین  Young Maoانواع مختلفی دارد که همگی از یک قانون در کار و بار برداری تبعیت کرده که شامل موارد زیر می شوند.

قدرت بار برداری بسیار بالا

قدرت بار برداری در تاور کرین با توجه به عملکرد و ساختار آن ب می شود که تا چه تناژی را می تواند از روی زمین بلند کند که اینکار توسط الکترو موتور انجام می گیرد و الکترو موتور به گیربکس و از گیربکس به درام یا همان وینچ متصل است و توسط وینچ، سیم بکسل تا ارتفاع دستگاه و رابطی به نام هوک قلاب به بار انجام می گیرد. لازم به ذکر است به غیر از راننده و فرمان هدایت، کلیه سیستم فوق توسط یکسری میکروسوئیچ کنترل می شود تا دستگاه بار بیش از اندازه از روی زمین بلند نکند و دستگاه ایمن باشد.

قدرت مانور بار به سمت جلو و عقب (شاریوت)

تاور کرین پس از بلندکردن بار از روی زمین و با حرکت بار به سمت جلو یعنی دور از دستگاه (شاریوت به جلو) و حرکت بار به سمت عقب یعنی به سمت خود دستگاه (شاریوت به عقب) است. در ضمن باری را که زیاد تر از  تناژ دستگاه باشد توسط میکروسوئیچ های قطع کن کنترل می شود و از جلو رفتن آن خودداری می نمایند .

قدرت مانور گردشی (گردان)

تاور کرین Young Mao علاوه بر بلند کردن بار و حرکت آن به سمت جلو و عقب، دارای قدرتی است که در شعاع ۳۶۰ درجه بتواند بار را جابه جا کند و به هر نقطه دلخواه بار را منتقل نماید. معمولا اینکار توسط الکتروموتور و یا گیربکس انجام می شود که جهت ایمنی دستگاه هم میکروسوئیچ هایی تعبیه شده در مواقع لزوم از دور زدن بی جا جلوگیری نمایند.

قدرت حرکت کلی دستگاه

تاور کرین Young Mao توانایی انجام حرکت روی زمین و انتقال کلی دستگاه از نقطه ای به نقطه دیگر را دارد این دستگاه جهت خزیدن بر روی زمین متفاوت می باشد. بعضی از آن ها توسط قرار گرفتن روی ریل جا به جا می شوند و نوع دیگری از آن ها روی زنجیر هایی که مشابه زنجیر تانک هستند، برروی زمین حرکت می کنند و نوع دیگری از آن ها بر روی چرخ های بزرگی که مثل لاستیک هواپیما است جا به جا می شوند. کلیه حرکت این دستگاه ها معمولا توسط الکتروموتور های برقی و گیربکس های بسیار قوی که دارای ترمز های بسیار قوی هستند انجام می شود .

مطلب پیشنهادی:  تفاوت جرثقیل سیار و تاور کرین

قدرت ارتفاع گیری یا افزایش ارتفاع

همواره برای عموم این سوال مطرح است که تاور کرین Young Mao چگونه به نقاط مرتفع می رسد و چگونه افزایش ارتفاع پیدا می کند. خوب است بدانید، تاور کرین ها پس از نصب و مونتاژ اولیه که توسط جرثقیل سیار انجام می شود برای ارتفاع گرفتن از قدرت خود مونتاژ دستگاه کمک می گیرند که مستلزم یکسری عملیات مهم می باشد و با افزایش سکشن (قطعه ارتفاعی) ارتفاع می گیرند و با کاهش آن ارتفاع آن هم کم می شود.

پس از ارتفاع استانداردی که سازنده دستگاه تعیین کرده حتما بایستی جهت ارتفاع بیشتر از حد مجاز دستگاه، توسط کادر آنکاراژ (کمربند) به نقاط مختلفی از ساختمان و یا سازه انجام گیرد. باید کلیه مراحل نصب و راه اندازی، مونتاژ، ارتفاع، بستن کمربند و … زیر نظر نیرو های متخصص و کار بلد باشد تا کوچک ترین اشتباهی رخ ندهد.

خرید و قیمت تاور کرین Young Mao

سخن پایانی

تمامی مواردی که در این مقاله از تاورکرین Young Mao  گفته شد بیانگر این است که از جرثقیل های برجی در پروژه های زیادی استفاده می شود و افرادی که نیاز به یک دستگاه تاورکرین برای ساخت و ساز دارند در صورت تمایل می توانند از فروشگاه اوج تاور کرین بدون هیچگونه نگرانی خرید خود را انجام دهند. همچنین لازم به ذکر است جهت نیاز به اجاره تاور کرین یا خرید و فروش تاور کرین با بالاترین کیفیت با اوج تاورکرین تماس حاصل فرمایید.

اوج تاور کرین با کادری مجرب و با تجربه سال ها در عرصه صنعت تاور کرین و آسانسور و بالابرهای کارگاهی خدمات خود را جهت عمران و ساخت و ساز کشور عزیزمان ارائه داده و فعالیت خود را از سال 1390 به منظور ارائه و سرویس دهی ماشین آلات ساختمانی، عمدتا تاور کرین (جرثقیل برجی) و همینطور آسانسور و بالابرهای کارگاهی و نصب و راه اندازی تاورکرین آغاز کرد که هم اکنون پس از گذشت سال ها و کسب تجربیات بسیار با امید خداوند متعال در این زمینه فعالیت خود را در جهت واردات و خدمات پس از فروش چندین برند برتر اروپایی شامل تاور کرین Young Mao، تاور کرین Xcmg، تاور کرین زوم لایون (zoomlion)، تاور کرین لیبهر (Libher) گسترش داده است.

4/5 - (1 امتیاز)
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *