تاورکرین تانیوس

,
تانیوس1

در دنیای حاضری که در آن زندگی می کنیم، ساختمان های مرتفع در بسیاری از کشور ها به کرات دیده می شوند. آیا تا به حال درباره این حقیقت فکر کرده اید که مهندسان و سازندگان از چه ابزار و وسایلی به منظور احداث این چنین ساختمان های بلند، بهره گرفته اند؟ حقیقت امر این است که مردم در زمان های قدیم به منظور ساخت سازه های خود از قدرت چارپایان بهره می گرفتند. به تدریج متوجه شدند که حیوانات در احداث ساختمان های مرتفع ناکار آمد بوده و نمی توان از آن ها استفاده نمود تا مصالح را در ارتفاعات حمل کرد. در نتیجه به ایده خلق وسیله ای دست یافتند که ما آن را امروزه با نام تاور کرین می شناسیم.
همان طور که می دانید از این دستگاه به منظور حمل و جابجایی اجسام سنگین وزن بهره گرفته می شود. به علاوه مدل های گوناگونی از آن ها در بازار وجود دارد. حال در این مقاله قصد داریم تا شما را با یک مدل رایج این وسیله آشنا سازیم که نام آن تانیوس می باشد. در نتیجه تا آخر این مطلب پی خواهید برد که تاورکرین تانیوس چیست، با ما همراه باشید.

مطالعه این مطلب را نیز به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم: برترین برند آسانسور کارگاهی در دنیا

مشخصه های مطرح تاورکرین تانیوس

با تاور کرین بیشتر آشنا شوید

همان طور که می دانید تاور کرین ها را می توان تحولی عظیم در عرصه ساخت و ساز در نظر گرفت، چرا که بدون وجود آن ها به طور قطع احداث سازه های مرتفع با دشواری های بسیاری روبه رو خواهند شد و بیشتر آن ها به نا فرجامی منتهی می شوند. در نتیجه بسیاری از مجموعه ها در کسب و کار خود از تاور کرین ها بهره می گیرند. حال در ادامه قصد داریم تا شما عزیزان را با تاورکرین تانیوس آشنا سازیم، با ما همراه باشید.
مطالعه این مطلب را نیز به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم: انواع آسانسور کارگاهی

مطلب پیشنهادی:  فلش تاور کرین چیست؟

 

آشنایی کلی با تاورکرین تانیوس

همان طور که قبل تر نیز ذکر شد در جهان امروز، کاربرد تاور کرین ها در پروژه های ساخت و ساز گسترده و به عبارتی دیگر غیر قابل انکار می باشد. نکته حائز اهمیت دیگر این است که مدل های متنوعی از آن ها در بازار عرضه می شود که در اینجا می خواهیم تاورکرین تانیوس را به طور مفصل شرح دهیم تا شما با این بالابر آشنا شوید.
شرکت اوج تاور کرین با بهره مندی از با تجربه ترین مهندسان خود به طور پیوسته سعی می کند تا سابقه درخشانی را با ارائه مطرح ترین خدمات، از آن خود نماید.
مطالعه این مطلب را نیز به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم: تاور کرین چگونه نصب می شود

معرفی تاورکرین تانیوس

اهمیت تاورکرین تانیوس چیست

همان طور که تا به این جای مطالب دانستید، تاور کرین ها نقش برجسته ای را در عرصه ساخت و ساز ایفا می نمایند و به طور کلی در هر پروژه این چنینی از آن ها بهره گرفته می شود. جرثقیل های برجی تانیوس دارای ارتفاع استاندارد 50 متر می باشند، در نتیجه از این قبیل تاور کرین ها بیشتر در پروژه هایی بهره گرفته می شود که مربوط به احداث سازه های بسیار مرتفع می باشند. به این نکته توجه فرمائید که شما با بهره مندی از تاورکرین تانیوس، قادر خواهید بود تا پروژه های خود را با بالا ترین سرعت ممکن و با صرف نازل ترین هزینه انجام دهید.
مطالعه این مطلب را نیز به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم: مراحل نصب تاور کرین خود نصب شونده

تاورکرین تانیوس

با مشخصه های مطرح تاورکرین تانیوس آشنا شوید

همان گونه که قبل تر شرح داده شد، دانستید که یکی از مدل های مطرح تاور کرین ها، تانیوس می باشد. حال در ادامه نمونه هایی از ویژگی های این دستگاه را به شما عزیزان توضیح خواهیم داد، با ماه همراه باشید.

مطلب پیشنهادی:  توانایی های اپراتور تاورکرین

وزن قابل حمل تاور کرین تانیوس

لازم به ذکر می باشد که حداکثر وزنی که این مدل تاور کرین می تواند جابجا  و حمل نماید، ده تن است. در نتیجه پیش از خرید یا اجاره این وسیله پیشنهاد می کنیم تا میانگین مواد و مصالح موجود در پروژه خود را برآورد کنید.

طول فلش بالابر تانیوس

این نکته را کانون توجه خود قرار دهید که طول فلش تاورکرین تانیوس حداکثر تا 65 متر می باشد و بیشتر از این مقدار نخواهد شد.

ارتفاع مجاز تاور کرین تانیوس

در نظر داشته باشید که این بالابر قادر است تا نهایت تا 180 متر افزایش ارتفاع داشته باشد. در نتیجه به هنگام تهیه وسیله نام برده شده، به این مورد نیز عنایت فرمائید.رین، در ارتباط باشید.

 

تاور کرین تانیوس

بخش های مختلف تاورکرین تانیوس چیست؟

تا به اینجای مطالب به معرفی تاورکرین تانیوس پرداختیم، حال وقت آن رسیده تا قطعات گوناگون این بالابر را برای شما عزیزان شرح دهیم، با ما همراه باشید تا نمونه هایی از اصلی ترین بخش های این بالابر را به شما عزیزان معرفی کنیم.

پایه تثبیت بالابر تانیوس

به این نکته توجه کنید، پایه تثبیت یکی از حیاتی ترین بخش های تاور کرین تانیوس می باشد و باعث قرار گرفتن بالابر در محیط پروژه می شود.

بخش کله قندی و گردان تاور کرین تانیوس

لازم به ذکر است که از این بخش به منظور تغییر ارتفاع بالابر بهره گرفته می شود. چرخش تاورکرین تانیوس با به کارگیری این قطعه انجام پذیر خواهد بود.

بازو یا فلش بالابر تانیوس

به این نکته توجه کنید که این بخش از مقاومت بالایی بهره مند می باشد. بدین صورت که تمامی اجزای بازوی جلو توسط پین به یکدیگر متصل و باعث نیرومند تر شدن فلش خواهند شد. توجه فرمائید که این قطعه یکی از مهم ترین بخش های تاور کرین تانیوس می باشد و وظیفه حمل اجسام سنگین وزن را بر عهده دارد.

بخش قلاب تاور کرین تانیوس

این بخش نیز به منظور برداشتن اجسام مورد استفاده قرار می گیرد و از مقاومت بالایی بهره مند است.
بخش های بالا نمونه هایی از قطعات مهم و حیاتی تاور کرین تانیوس بودند که با هم بررسی نمودیم. شما عزیزان می توانید به منظور اطلاع از لیست قیمت هر کدام از قطعات بالا می توانید با مشاوران با تجربه ما در ارتباط باشید.

مطلب پیشنهادی:  قطعات آسانسور کارگاهی را بهتر بشناسید!

تاورکرین تانیوس

پیشنهاد ما خرید تاورکرین تانیوس از فروشگاه اوج تاور کرین می باشد

فروشگاه اوج تاور کرین مفتخر است که مدل های متنوع تاور کرین خود را به مشتریان خود با نازل ترین قیمت ها ارائه دهد. همچنین لازم به ذکر می باشد که تیم مجموعه اوج تاور کرین با بهره مندی از مهندسان کار آزموده و با تجربه خود، همواره ارائه دهنده با کیفیت ترین خدمات بوده و در این زمینه از سابقه درخشانی برخوردار می باشد. شما عزیزان با تنها یک بار خرید از مجموعه اوج تاور کرین به مشتریان دائمی این فروشگاه تبدیل خواهید شد.
مطالعه این مطلب را نیز به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم: چک لیست ایمنی آسانسور کارگاهی

نتیجه گیری

همان طور که مشاهده نمودید تاور کرین ها در دنیای امروزه نقش بسیار خطیری را ایفا می کنند و بدون بهره گیری از آن ها، به طور قطع بخش زیادی از پروژه های ساخت و سازه ای با نا فرجامی مواجه خواهند شد. در این مقاله سعی نمودیم تا شما عزیزان را با یکی از مدل های مطرح و رایج این دستگاه ها یعنی تاورکرین تانیوس آشنا سازیم.
نکته ای که می بایست به آن توجه نمائید این است که شرکت اوج تاور کرین با بهره مندی از افراد متخصص و با تجربه خود در زمینه تولید و فروش انواع آسانسور و بالابرهای کارگاهی سابقه ای چند ساله را به خود اختصاص داده است. به علاوه مجموعه اوج تاور کرین از مشتریان بی شماری بهره مند بوده و به طور پیوسته در زمینه عرضه قطعات تاور کرین پیشرو می باشد. شما عزیزان می توانید به منظور بهره مندی از اطلاعات بیشتر در زمینه تاور کرین ها با مشاوران با تجربه تیم اوج تاور ک

5/5 - (1 امتیاز)
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *