آسانسور کارگاهی اهرمکو

آسانسور کارگاهی اهرمکو

اساس هر پروژه ساختمانی آسانسور است؛ زیرا آنها دسترسی آسان، تحرک کارکنان و حمل و نقل تجهیزات را تضمین می کنند. اگر شما به عنوان یک کارفرما تصمیم به خرید و ساخت آسانسور جدید کارگاهی در محل پروژه خود دارید، باید علاوه بر برنامه ریزی دقیق و عملی، ایمنی را نیز در نظر بگیرید.

شرکت اهرمکو برترین شرکت در زمینه تولید و نصب آسانسور کارگاهی می باشد. نصب آسانسور با کیفیت بسیار مهم است. در نتیجه، همیشه باید به یک کسب و کار باتجربه اعتماد کنید. اهرمکو پیشرو در بازاری در زمینه برنامه ریزی، طراحی، نصب و نگهداری آسانسورهای کارگاهی است. مشتریان می توانند انواع آسانسورهای کارگاهی را انتخاب کرده و مطابق با نیاز خود و ماهیت پروژه های ساختمانی خود نصب کنند. اگر قصد انتخاب و خرید آسانسور کارگاهی اهرمکو را دارید، حتما این مقاله را بخوانید.

بالابر کارگاهی اهرم کو

تاورکرین چیست؟

حمل کالاهای بزرگ در ارتفاعات خاص نیاز به استفاده از تاور کرین دارد. به عبارت دیگر ماشین آلات سنگین در ارتفاعات و در شعاع های مختلف با استفاده از وسیله ای به نام جرثقیل برجی (تاور کرین) جابه جا می شوند. تاور کرین ها را می توان در پروژه های مختلفی مورد استفاده قرار داد.

برای مثال:

 • برج سازی
 • سد سازی
 • سیلو سازی
 • پل سازی
 • ساختمان سازی
 • حمل کالا در بنادر
 • جابجایی و بلند کردن قطعات سنگین
 • و …

برای خرید انواع تاورکرین و آسانسور و بالابرهای کارگاهی در بازار می توان از برند های معروفی چون اهرمکو ، پاپصیران و غیره بهره مند شد.

 

آسانسور کارگاهی اهرمکو چگونه کار می کند؟

سکویی که ممکن است برای بالا بردن یا پایین آوردن افراد و وسایل ساختمانی به طبقات بالا و پایین باز یا بسته شود، آسانسور کارگاهی نامیده می شود. از آنجایی که نصب آسانسور کارگاهی پرهزینه بود، سرمایه‌گذاران ترجیح می دادند که از نگهداری و نصب آن اجتناب کنند.

از دهه 1800، آسانسورها عمدتاً بدون تغییر باقی مانده‌اند و کارکرد اصلی آن ها هنوز هم حمل افراد و اشیاء به صورت ایمن است. سیستم های کنترل آسانسور مدرن برای افزایش سرعت و ایمنی تکامل یافته اند. وزن تعادل و 40 درصد حداکثر بار معمولاً توسط آسانسورها برای حفظ تعادل استفاده می شود. حرکت آسانسورها توسط یک موتور تامین می شود که توسط کابل مدیریت می شود. کابین آسانسور برای استحکام و طول عمر از فولاد ساخته شده است.

علاوه بر این، کابین آسانسور مدرن دارای فناوری منحصر به فردی است. برخی دیگر شامل یک درب در سقف هستند که امکان فرار را در مواقع اضطراری فراهم می کند. برخی از آنها دارای تلفن هایی هستند که به ساکنان اجازه می دهند در مواقع اضطراری با افراد مختلف برای دریافت کمک تماس بگیرند. آنها بسته به وظایف و ظرفیت حمل و نقلی که دارند در اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارند.

تاورکرین اهرم کو

نکات خرید آسانسور کارگاهی اهرمکو

برای خرید آسانسور کارگاهی اهرمکو باید نکاتی را رعایت کنید.

مطلب پیشنهادی:  خرید آسانسور کارگاهی gjj با قیمت مناسب

 

هدف خود از خرید آسانسور کارگاهی اهرمکو

ابتدا باید در مورد اینکه چرا آسانسور می‌خرید، چه نوع آسانسوری می‌خواهید و چه ویژگی‌هایی مانند ایمنی، ظرفیت یا سایر امکانات برای شما مهم‌تر است، کاملاً دانا باشید.

ظرفیت بالابر

هنگام خرید آسانسور کارگاهی اهرمکو، بررسی ظرفیت باربری بسیار مهم است. به عنوان مثال، پیشنهاد می شود در صورتی که فقط برای استفاده شخصی به آن نیاز دارید، آسانسوری با ظرفیت کمتر انتخاب کنید. با این حال، ظرفیت بالایی برای ذخیره سازی اجسام و ماشین آلات سنگین مورد نیاز است.

اندازه و سبک

آسانسورها در اشکال و اندازه های مختلفی در بازار وجود دارند. پس تصمیم به خرید آسانسور کارگاهی یک تصمیم بلند مدت است. طراحی و اندازه آن باید با فضای کاری شما مطابقت داشته باشد.

محیط آسانسور

محل نصب آسانسور باید به اندازه کافی ارزیابی شود. شرکت تولید کننده آسانسور باید بهترین رویکرد را ارائه دهد که نه تنها متناسب با آسانسور باشد؛ بلکه نیازهای شما را نیز برآورده کند. محیط اطراف آسانسور باید با توجه به مواردی مانند وزن و ارتفاعی که باید تحمل کند تعیین شود.

ویژگی های ایمنی

ایمنی عاملی است که هنگام انتخاب و خرید آسانسور کارگاهی اهرمکو نمی توانید از آن چشم پوشی کنید. قبل از خرید آسانسور باید ویژگی های ایمنی خاص آن مانند تماس های اضطراری و غیره را بررسی کنید و باید بالاترین استانداردهای ایمنی را که توسط مقررات فعلی مجاز هستند، رعایت کنید. ایمنی یکی از مهم ترین عواملی است که هنگام استفاده از آسانسور در محل کار باید در نظر گرفته شود. در صورت خرابی آسانسور، سیستم هشدار دهنده موثر و به دنبال آن حداکثر ظرفیت باید فعال باشد. علاوه بر این، افراد واجد شرایط باید تعمیر و نگهداری معمول، بازرسی های کامل و بازرسی های دقیق آسانسور را به طور منظم انجام دهند.

نگهداری مناسب

مهم نیست که چقدر برای یک برند معتبر هزینه می کنید، خرید آسانسور کارگاهی یک سرمایه گذاری مادام العمر است؛ زیرا در نهایت نیاز به نگهداری و تعمیر دارد. به همین دلیل، باید تأیید کنید که شرکتی که آسانسور را از آن خریداری کرده‌اید، خدمات نگهداری و تعمیر را ارائه می‌کند.

آسانسور کارگاهی اهرم کو

ارزش برند

بالابر کارگاهی باید با دقت و از یک تولید کننده معتبر و مجاز با ضمانت های قابل اطمینان خریداری شود؛ زیرا یک سرمایه گذاری طولانی مدت است. بالابرهای کارگاهی تجهیزاتی هستند که طول عمر کل پروژه را تضمین می کنند.

شرایط و ضوابط

شرایط و ضوابط در یک قرارداد باید لازم و قانونی باشند. الزاماتی را که باید برای خرید آسانسور و دسترسی به تعمیر و نگهداری، گارانتی و امنیت طولانی مدت آن رعایت کنید، باید در قرارداد بیان شود. علاوه بر این، توصیه می شود هنگام تصمیم گیری در مورد مکان قرارگیری آسانسور احتیاط کنید؛ زیرا این در نهایت بر هزینه و بهره وری پروژه تأثیر می گذارد.

ارزش امنیت آسانسور در محیط های صنعتی

چندین صنعت مانند ساخت و ساز، توزیع، ذخیره سازی و غیره به شدت به کار بالابر کارگاهی اهرم کو وابسته هستند. از آنجایی که ایمنی می تواند منجر به صدمات جدی و بالقوه کشنده شود، بسیار مهم است که این بخش ها از روش های ایمنی آسانسور استفاده کنند. علاوه بر این، فقدان چنین اقداماتی وضعیت را بدتر می کند.

نکات ایمنی که باید رعایت شوند

خطر کلی در محل کار با عدم وجود اقداماتی که در قسمت قبل گفتیم، افزایش می یابد. به همین دلیل، هنگام استفاده از بالابر کارگاهی اهرم کو ، نکات ایمنی زیر باید رعایت شوند:

مطلب پیشنهادی:  آسانسور کارگاهی TCCH چیست؟

قیمت آسانسور کارگاهی اهرمکو

انطباق

ایمنی آسانسور در درجه اول با این واقعیت تضمین می شود که سازندگان باید از مقررات OSHA و سایر قوانین محل کار که در مورد شرکت شما اعمال می شوند، پیروی کنند. در کاربردهای تجاری، درست انجام دادن یک وظیفه مهم است. از این رو ایمنی کارگران نیز بسیار مهم است. به منظور اطمینان از ایمنی کارگران در محیط صنعتی، در ساخت آسانسور باید قوانین مربوطه رعایت شوند.

بیمه

یکی از اقدامات ایمنی موثر برای آسانسور کارگاهی اهرم کو برای اطمینان از اینکه ریسک اعمال شده تا حد امکان کم است، بیمه می باشد. به منظور ایجاد شبکه، نصب خطوط ایمنی و ایجاد مقررات برای کارکنانی که از آسانسور استفاده می کنند، بیمه ایمنی مناسب را ارائه می دهد. نقشه های ارسال شده توسط شرکت های بیمه می توانند خطرات را در یک محیط صنعتی ارزیابی کنند.

بهبود محیط زیست

یک محل کار ایمن تر با رویه های ایمنی افزایش یافته ایجاد می شود. کارگران می توانند بهره وری خود را افزایش دهند و بهترین خدمات ممکن را در این محیط ارائه دهند. تجهیزات بالابر اغلب با ایجاد دستورالعمل های ایمنی قابل اعتماد و متغیرهای ریسک گسترده، خطر را کاهش می دهد. تنظیمات سازمانی مورد نیاز برای افزایش ایمنی آسانسور را می توان با کمک ارزیابی ریسک و تجارت مدیریت اجرا کرد.

امنیت دستگاه

تجهیزات آسانسور کارگاهی اهرم کو نیز باید از پروتکل های ایمنی تعیین شده پیروی کنند. ایمنی هر آسانسور باید با استفاده از بهترین روش ها بررسی شود. شما می توانید برای هر قطعه از تجهیزات بالابر برنامه های ایمنی آسانسور تهیه کنید و با استخدام یک سازمان مدیریت ریسک، ایمنی عمومی محل کار را تضمین کنید. نصب کفی که چسبندگی بهتری داشته باشد یکی از مهم ترین اقدامات ایمنی است. همچنین باید دما و تهویه را به درستی مشاهده کرد.

خرید آسانسور کارگاهی اهرمکو

قیمت آسانسور کارگاهی اهرمکو

تولید و توسعه آسانسورهای کارگاهی به لطف فعالیت شرکت تولیدی و صنعتی اهرمکو تولید کننده بالابر و آسانسور با ظرفیت های 1000 کیلوگرم یا 12 نفره، 1500 کیلوگرم یا 18 نفره و گیربکس سه موتوره پیشرفت کرده است. به دلیل استفاده آسانسورهای کارگاهی اهرمکو در پروژه های عمرانی و سد سازی، شرکت اهرمکو از سال 1362 تولید داشته است. گارانتی 36 ماهه کلیه قطعات (مجهز به اینورتر ABB) از ویژگی های بارز این برند است. و بالاترین درجه کیفیت را به خصوص در مقایسه با مارک های اروپایی ارائه می دهد.

آسانسور کارگاهی اهرم کو با برند برتر اینورتر (کنترل فرکانس) تولید شده در کره تجهیز شده است. اگر سیستم آسانسور به هر دلیلی از کار بیفتد، کارفرما این امکان را دارد که آسانسور را به دلیل ظرفیت استفاده از اینورتر، به سادگی به حالت بدون اینورتر تغییر دهد. کیفیت متریال آسانسور در کارگاه اهرمکو نیز توسط آزمایشگاه رازی، دانشگاه صنعتی شریف و سایر نمایندگی های کشور تایید شده است. وجود ترمزهای الکترومغناطیسی پیشرفته و محافظت از قرارگیری آسانسور کارگاهی مطابق با استانداردها چیزی است که واقعاً اهرمکو را متمایز می کند.

ویژگی های خرید آسانسور کارگاهی اهرمکو

 • محوطه استقرار و درب ایمنی محافظت می شود.
 • سوئیچ هایی با دو محدودیت ایمنی
 • سیستم جلوگیری از سقوط
 • قطعات الکتریکی پیچیده مانند کنتاکتورهای Telemecanique
 • چتر نجات و وسایل حفاظت از سقوط
 • کنتاکتورهای سیستم محرک تسمه و اجزای الکتریکی مدرن
 • فناوری پیشرفته

انواع آسانسور کارگاهی اهرمكو

 • ظرفیت مسافر: ۱۲ نفر
 • توان باربرداری عملی: 1200 kg
 • سرعت 40 m\s
 • برق مصرفی: 36 A
 • ابعاد:150x310x300
 • آسانسور کارگاهی ۲ تن
 • ظرفیت مسافر: ۲۲ نفر
 • توان باربرداری عملی :2000 kg
 • سرعت 40 m\s
 • برق مصرفی: 52 A
 • ابعاد:150x310x300
 • ظرفیت مسافر: ۲۸ نفر
 • توان باربرداری عملی:2500 kg
 • سرعت 40 m\s
 • برق مصرفی: 66 A
 • ابعاد:165x330x310
مطلب پیشنهادی:  خرید قطعات آسانسور کارگاهی

سرمايه گذاري و خرید آسانسور کارگاهی اهرمکو

با ادعای سریع ترین آسانسور کارگاهی جهان، بارهای با ظرفیت 2 تن و انعطاف پذیری در راه اندازی و توقف، بارهای با ظرفیت 2000 کیلوگرم و 35 درصد مصرف برق کمتر نسبت به سایر مدل ها و برندهای آسانسور کارگاهی در ملت، اهرمکو توانسته است از رقبای خود پیشی بگیرد و اعتبار قابل اعتمادی برای خود ایجاد کند.

از آنجایی که بالابر کارگاهی اهرم کو یک سرمایه گذاری پرهزینه است، باید چند نکته را در نظر گرفت. ارزیابی ساختمان اول و بعد از آن انتخاب نوع آسانسور است. Alimak سوئد یکی از تولید کنندگان آسانسور کارگاهی است و دارای سابقه ای برجسته در کشور ما است. تنها صاحب خط انبوه سازی آسانسور کارگاهی با بیش از 500 پروژه تکمیل شده موفق و 3 سال گارانتی سراسری برند اهرمکو می باشد که مهندسی معکوس را از الیماک دریافت کرده است.

آسانسور کارگاهی اهرم کو با بیش از 50 سال تخصص فنی در زمینه ماشین آلات صنعتی با بالاترین سطح ایمنی در زمینه حمل بار برای مصالح پروژه های متعدد ساختمانی، پروژه های سدسازی و نیروگاهی فعالیت می کند. آسانسور در کارگاه اهرمکو امکان تعامل و مدیریت را فراهم می کند. خوبی این ویژگی این است که به کاربران و تکنسین ها به طور یکسان این فرصت را می دهد تا از تلفن همراه و یک برنامه تخصصی برای انجام کارهایی مانند زمان بندی افزایش سرعت در مواقع ضروری استفاده کنند. این دستگاه به لطف تلفن های همراه و برنامه های کاربردی، رتبه اول را در زمینه فناوری دارد.

شاید برایتان جالب باشد: بهترین تاور کرین کدام است؟

خرید آسانسور کارگاهی اهرمکو1

چرا باید آسانسور کارگاهی اهرمكو را خریداری کنیم؟

فقط شرکت های چینی و اروپایی قابل اعتماد مانند اليماك از فناوری مبدل استفاده می کنند. این فناوری بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد؛ زیرا تعویض اینورتر  مدل آسانسور پس از ایجاد عیب و نیاز به تعمیر ساعت ها یا روزها طول می کشد. علاوه بر تأخیر، پروژه ساختمان نیز آسیب قابل توجهی از رویه می بیند.

به منظور تکمیل کار پروژه در سریع ترین زمان ممکن و اجتناب از انتظار برای خراب شدن آسانسور، این گزینه را به اپراتور می دهد که آسانسور کارگاهی می تواند حتی در صورت خرابی اینورتر یا وجود ایرادات دیگر در هر زمان، به کار خود ادامه دهد. مبدل آسانسور کارگاهی در حال حاضر قابل رقابت با رقبای با تجربه تر است.

در این مقاله از اوج تاور کرین خواندید که این برند در سال 1372 با اخذ گواهینامه کیفیت ساخت از شرکت بازرسی استاندارد ایران توانست انقلابی را در ساخت آسانسورهای کارگاهی باکیفیت آغاز کند. آسانسورهای کارگاهی با نام تجاری اهرم کو پروژه های ساختمانی متعددی را در چند سال گذشته با موفقیت به پایان رسانده اند. بسیاری از سازندگان در حال حاضر Ahramko را برای پروژه های ساختمانی خود در سراسر جهان انتخاب می کنند؛ زیرا این برند معروف در گسترش تجارت خود در سطح بین المللی نیز موفق بوده است.

این شرکت با بهره گیری از نوآوری در این صنعت و درج ویژگی های متمایز در آسانسورهای خود توانسته است ایمان بسیاری از ایرانیان را جلب کند و آنان را از برندهای اروپایی بی نیاز کند.

5/5 - (1 امتیاز)
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *