آسانسور کارگاهی الیماک چیست؟

آسانسور کارگاهی آلیماک چیست

آسانسور کارگاهی الیماک چیست؟ در این نوشته قصد داریم تا با ارائه اطلاعات کاملی در مورد کاربرد های آسانسور کارگاهی آلیماک به این سوال پاسخ دهیم. همچنین تصمیم داریم تا تاریخچه برند آسانسور کارگاهی آلیماک را نیز بررسی کنیم. بنابراین در صورتی که شما هم به دنبال پاسخ به سوال آلیماک چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ هستید، پیشنهاد می کنیم این نوشته را تا انتها مطالعه نمایید.

آسانسور کارگاهی alimak چیست؟

پیش از اینکه به سوال آسانسور کارگاهی الیماک یعنی چه؟ پاسخ دهیم بهتر است به طور مختصر به سوال آسانسور کارگاهی چیست؟ پاسخ دهیم تا با کاربردهای این دستگاه بیشتر آشنا شوید. آسانسور کارگاهی یا بالابرهای صنعتی از جمله پر کاربردترین تجهیزات در عملیات ساخت و ساز در صنایع مختلف از جمله برج سازی می باشند. از آسانسور و بالابرهای کارگاهی برای جابجایی افراد و همچنین تجهیزات و وسایل ساخت و ساز استفاده می شود.

 

آسانسور کارگاهی alimak چیست؟ یکی از معروف ترین برندهای ساخت انواع آسانسور کارگاهی، برند آلیماک است که ساخت کشور سوئد می باشد. شما می توانید با توجه به نوع نیاز خود و تعداد و مقدار نیروی انسانی و تجهیزات ساختمانی که تصمیم دارید با آسانسور کارگاهی جابجا کنید از تناژهای مختلف آسانسور کارگاهی آلیماک استفاده کنید. نحوه نصب کردن و کار با این آسانسور راحت است و هزینه آن نیز مقرون به صرفه می باشد به همین دلیل بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

معمولا در ساخت ساختمان هایی که ارتفاع آن ها از بیست متر بیشتر باشد، از این نوع آسانسورها استفاده می کنند. استفاده از آسانسور کارگاهی خصوصا در زمان نازک کاری و گچ کاری ساختمان برای جابجا کردن راحت تر گچ، کاشی، سرامیک و … بسیار رایج است. علاوه بر ساخت و ساز آسمان خراش ها، از این آسانسورها در معادن، ساخت نیروگاه، پالایشگاه و …. نیز استفاده می شود.

مطلب پیشنهادی:  خرید آسانسور کارگاهی آلیماک

تاریخچه آسانسور کارگاهی آلیماک

آلیماک چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

تا اینجا به سوال آسانسور کارگاهی الیماک یعنی چه؟ پاسخ دادیم و کاربرد های آسانسور کارگاهی آلیماک را نیز بیان و بررسی کردیم. همان طور که اشاره کردیم استفاده از این دستگاه سبب افزایش سرعت انجام کارها و راحتی بیشتر کار می شود.

 

قیمت این آسانسورها با توجه به موارد مختلفی تعیین می شود. همان طور که توضیح دادیم آسانسورهای کارگاهی انواع مختلفی دارند و شما باید با توجه به نیاز خود مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین نوع آن ها را انتخاب و تهیه کنید. هر یک از انواع مختلف آسانسورهای کارگاهی تناژ و ویژگی ها و کاربردهای خاصی دارند که روی تعیین قیمت آن ها اثر گذار است. حداکثر ظرفیت باربرداری، اینورتر یا کنتاکتوری بودن تابلو برق، حداکثر سرعت حرکت، نوع سکشن، برند و مدل دستگاه، تعداد موتورها، حداکثر ارتفاع و … سایر عواملی هستند که در تعیین قیمت آسانسور و بالابرهای کارگاهی اثر می گذارند.

آلیماک چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

تاریخچه آسانسور کارگاهی آلیماک

آلیماک چیست؟ گروه صنعتی آلیماک صاحب شرکت Alimak در کشور سوئد می باشد. فعالیت این شرکت در زمینه طراحی، ساخت و تولید انواع مختلف آسانسور و بالابرهای کارگاهی می باشد و فعالیت خود را در این زمینه از سال 1948 آغاز کرده است. این برند برای اولین بار در ساخت آسانسورهای کارگاهی از چرخ دنده و کابین برای دسترسی عمودی به طبقات استفاده کرد. شرکت آلیماک در سال 1973 برای صنعت دریایی نیز آسانسوری را برای اولین بار طراحی و تولید کرد.

واحد عملیاتی  شرکت آلیماک در سال  2001 با شرکت هلندی HEK ادغام شد. گروه صنعتی آلیماک در سال 2006 در چین و همچنین در ایالت تگزاس واحد تولیدی تاسیس نمود. در سال های 2008 تا 2011 نیز گروه آلیماک در برزیل و هند به تأسیس دفاتر فروش پرداخت. استفاده از فناوری Heis-TEKK در ساخت آسانسورهای کارگاهی در سال 2014 توسط گروه صنعتی آلیماک ارائه شد.

مطلب پیشنهادی:  آسانسور و بالابرهای کارگاهی

بررسی تاریخچه برند آسانسور کارگاهی آلیماک نشان می دهد که این گروه صنعتی همواره نسبت به کسب رضایت مشتریان، تعهد به کار، بهره گیری از تکنسین های ماهر، ارائه خدمات پس از فروش و … بسیار حساس و متعهد بوده است. از آن جایی که برند آلیماک در کشور ما نیز بسیار شناخته شده است، آشنایی با تاریخچه آسانسور کارگاهی آلیماک به شما در انتخاب آسانسور و بالابر کارگاهی کمک می کند.

آسانسور کارگاهی alimak چیست؟

ویژگی های آسانسور کارگاهی آلیماک چیست؟

آسانسور کارگاهی alimak چیست؟ پاسخ این سوال را به طور کامل بیان کردیم و با تاریخچه برند آسانسور کارگاهی آلیماک نیز آشنا شدیم. در این قسمت می خواهیم به سوال ویژگی های آسانسور کارگاهی آلیماک چیست؟ پاسخ دهیم.

طراحی ویژه و استفاده از فناوری های نوین در ساخت این نوع آسانسورها یکی از اصلی ترین ویژگی های ساخت آن ها می باشد. ویژگی های خاص آسانسورهای کارگاهی آلیماک سبب می شوند تا استفاده از آن ها در ساخت و ساز بسیار ساده باشد و سرعت انجام کارها را بیشتر می کند.

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های آسانسورهای صنعتی آلیماک پایین بودن میزان مصرف برق آن ها است. مصرف انرژی پایین و راندمان بالا از خصوصیات مهم محصولات این برند می باشد. ساده بودن نصب آسانسور کارگاهی، ساده بودن تعمیر آسانسور کارگاهی، استفاده از قطعات با کیفیت در ساخت و … نیز سایر ویژگی ها و مزیت هایی هستند که خرید آسانسور کارگاهی آلیماک را توجیه می کنند.

کاربرد های آسانسور کارگاهی آلیماک در صنایع تجاری و ساخت و سازهای گوناگون بسیار چشم گیر است. بالابردن سرعت انجام کار با استفاده از این نوع آسانسورها سبب شده است تا از آن ها در صنایع مختلفی مانند پروژه های نفتی و گازی، راه سازی، معادن،  تونل سازی، پل سازی، ساختمان سازی و …. به طور گسترده استفاده شود.

کاربرد های آسانسور کارگاهی آلیماک

جمع بندی

در این نوشته به طور کامل به سوال هایی مانند آلیماک چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ ویژگی های آسانسور کارگاهی آلیماک چیست؟ آسانسور کارگاهی الیماک یعنی چه؟ پاسخ دادیم. همچنین تاریخچه آسانسور کارگاهی آلیماک را بیان و بررسی کردیم.

مطلب پیشنهادی:  جرثقیل دریک و کاربردهای آن

همان طور که توضیح دادیم آسانسور و بالابرهای کارگاهی یکی از کاربردی ترین دستگاه هایی است که در عملیات عمرانی و ساخت و سازهای گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. از این دستگاه به منظور جابجایی راحت تر نیروی انسانی و تجهیزات ساختمانی استفاده می شود. به این ترتیب سرعت انجام کارها بسیار زیاد شده و کارها راحت تر انجام می شوند.

برند آلیماک یکی از معروف ترین برندهای آسانسورهای کارگاهی است که طرفداران زیادی نیز دارد. گروه صنعتی آلیماک یک شرکت سوئدی می باشد که در زمینه طراحی، تولید و صادرات انواع مختلف آسانسورهای کارگاهی فعالیت می کند. استفاده از فناوری های مدرن و ابداعی در تولیدات این برند سبب شده است تا محصولات آن ها با کیفیت و بسیار مقرون به صرفه باشند. محصولات این برند راندمان بالایی دارند و به همین دلیل استفاده از آن ها در صنایع مختلف بسیار رایج است.

استفاده از قطعات با کیفیت در ساخت محصولات، نصب و راه اندازی ساده، مصرف انرژی پایین، ارائه خدمات پس از فروش مطمئن، تنوع خوب محصولات و … از جمله مهم ترین ویژگی های محصولات برند آلیماک است که توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند. از این محصولات در پل سازی ها، ساخت و ساز برج ها و آسمان خراش ها، ساخت معادن، پالایشگاه ها و نیروگاه ها، ساخت و ساز تونل ها و … استفاده می شود.

حالا به طور کامل متوجه شدید که آسانسور کارگاهی الیماک چیست؟ اگر قصد خرید این محصول را دارید باید در هنگام انتخاب و خرید آن به موارد خاصی توجه داشته باشید. به یاد داشته باشید که انتخاب نوع مناسب و همچنین خرید از عرضه کننده های معتبر در هنگام خرید این دستگاه اهمیت بسیار زیادی دارد.

5/5 - (1 امتیاز)
1 پاسخ
  1. بابک صالحی
    بابک صالحی گفته:

    آلیماک از بهترین مارک ها و برند ها در زمینه آسانسور کارگاهی و تاور کرین هست البته من فقط از آسانسور کارگاهی استفاده کردم ولی کیفیت قطعاتش حرف نداشت

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *